Netsis ERP

Netsis ERP

Netsis ERP Çözümü Hakkında Detaylı Bilgiler
  Ana Sayfa / Çözümler / Netsis ERP

Netsis ERP Tanıtım


HEMEN BİLGİ ALIN !

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP), bir işletmenin tüm iş süreçlerinin yazılım destekli yönetimi olarak tanımlanabilir. Malzeme, makine, insan ve para, en önemli kaynaklar olarak öne çıkmaktadır ve ERP yazılımlarının planlamadaki ilk odaklarıdır. Değişik sektörlerde yatırımı olan büyük kurumlarda kaynakların planlanmasında ek bir boyut da, bu kurumların içindeki yatırım grupları ve firmalardır.

 

Satın alma, satış, planlama, üretim, muhasebe, finansman, insan kaynakları ve yönetim raporları, ERP yazılımlarının çözüm sağladığı en önemli süreç ve konulardır.

 

 

Günümüzde ERP çözümleri, kurum içinde ve dışındaki farklı yazılımların entegre bir biçimde çalışmasını sağlıyor. Ayrıca bayilerin ve tedarikçilerin ana firma ile iç içe, tek bir firmaymış gibi çalışabilmesi de, yeni nesil ERP çözümlerinin önemli amaçlarından biri. Web teknolojileri bunu çok kolay hale getiriyor.

 

Örneğin; bayinin bir defa kaydettiği bir sipariş, tüm sistemde bir kez daha girilmeye gerek kalmadan planlamaya, üretime, satışa ve tedarikçiye elektronik olarak iletiliyor. Bu birlikte çalışma ve bilgi paylaşımı sayesinde tüm paydaşlar verimliliklerini artırabiliyor.

 

İşletmeniz için bir ERP çözümü gerektirebilecek bazı önemli ihtiyaçlar aşağıdaki gibidir:

 

 1. Bilgi düzeyinizi artırmak (çalışanlarınızın, müşterilerinizin, bayilerinizin, tedarikçilerinizin kapsamlı bilgilerini tutabilmek),
 2. Çalışma performansınızı yükseltmek (daha hızlı fatura kesmek, maliyetlere daha hızlı ulaşmak, web ve mobil uygulamalar ile her yerden çalışabilmek, yönetim raporlamalarını daha kısa sürede tamamlamak),
 3. Servis seviyesini iyileştirmek (verilen hizmetler sayesinde çalışanlarınızın, müşterilerinizin, bayilerinizin, tedarikçilerinizin memnuniyet düzeylerini yükseltmek)
 4. İzleme (maliyetlerinizi denetim altına almak, giderleri detaylı gözlemek),
 5. Kontrol (yapılan işlemlerdeki teknik güvenlik seviyesini yükseltmek; kayıtları silme, düzeltme, kimin yaptığı, ne zaman yaptığı gibi konulara hakim olmak),
 6. Etkinlik (bayilerinizin konforlu bir yazılım aracılığıyla internet üzerinden sipariş girebilmeleri ve raporlarını alabilmeleri).

Türkiye’nin en büyük ERP firması Netsis, yeni nesil ERP çözümlerini farklı bir boyuta taşıyor.

 

 1. Netsis çözümleri kurumunuzun esas işiyle, hedef ve stratejilerinizle bütünleşir.
 2. Müşterileriniz için sürekli değer yaratmanızı, inovasyon ve işbirliğini kolaylaştıran bir çerçeve sunar.
 3. Kurum içindeki değişik birimlerin çabalarının kurum stratejisini desteklemesini sağlar.
 4. Gerçek zamanlı geri bildirim sayesinde gelişme ve eğilimlerle ilgili üst yönetime bilgi akışını hızlandırarak, karar alma mekanizmalarını ve risk yönetimini iyileştirir.
 5. Bütün ekosisteminde yalın düşünce yaklaşımını benimseyip işletmelerin çevikliğine odaklandığından verimlilik ve esneklik arasında doğru dengeyi kurar.
 6. Kurumunuzun e-dönüşümünü kolaylaştırır.


HEMEN TEKLİF ALIN !

 
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 • PARTNER
 •   Eskişehir Yolu 2177. Sok. No:10/B Kat:20 Via Twins Plaza - Söğütözü / Çankaya / ANKARA
 •   +90 312 985 08 39
 • info@mavifirtina.com

Mavi Fırtına - Digital Agency

Mavi Fırtına sektörde uzman kadrosu ile Devlet Kurumları başta olmak üzere bir çok kurum ve kuruluşun Web Tasarımı, Web Yazılımları, Dijital Tasarımlar, İnternet Reklamcılığı,  Kurumsal Kimlik faaliyetleri ile sektörde hizmet vermektedir.  Biz  teknolojiyi ve inovasyonu benimsemiş bir yönetim yapısı ile her an ge... Devamı >>

Destek